Tatramat EO 15 P

S ochranou proti zamrznutí

• , zakoupeno v A koupelny A topení

vše výborný

• , zakoupeno v Ekoinstop.cz

• objem 15 litrů stačí i na dvoudřez.
    • kompaktní rozměry
    • připojení 1/2"
    • Rovné dno bojleru (není potřeba šroubovat do zdi)
    • příkon topného tělesa pouze 1,5 KW
    • maximální možný ohřev 65°

Doufám že bojler Tatramat se alespoň částečně vyrovná svou dlouhověkostí většímu Drážickému kolegovi který nám bez problémů slouží 22 let.

• , zakoupeno v OK-shop

Zatím funguje bez problémů. Osobně jsme jej nemontovali, ale instalatér si nestěžoval.

Druh ohřívače
30.2 cm
Regulace teploty
Pojistka proti přehřátí
S ochranou proti zamrznutí

Elektrický tlakový ohřívač vody TATRAMAT EO 15 P pod umyvadlo.Série malých ohřívačů EO o objemech 5, 10 a 15 litrů je určená na přípravu teplé vody k různým potřebám současně. Díky vynikající vyváženosti mezi obsahem, výkonem a jednoduchou instalací jsou ohřívače vhodné všude tam, kde jsou nutné časté odběry teplé vody. Ohřívače EO 15 P jsou tlakové ohřívače vody s provozním tlakem 0,6 MPa pro jedno nebo více odběrných míst teplé vody. Jejich vnitřní nádrž je z ocelového plechu, jehož vnitřní povrch je chráněný kvalitním smaltem a anodovou ochranou proti korozi. V případě napojení na speciální beztlakovou směšovací armaturu mohou být provozované také jako beztlakové ohřívače s provozním tlakem 0 MPa pro jedno odběrné místo. Ohřívače je možné umístit pod umyvadlo. Instalace ohřívačů na rozvod vody je jednoduchá a k uvedení do provozu stačí jen připojení do elektrické zásuvky.

• Jmenovitý objem (l): 15
  • Způsob ohřevu: elektrický
  • Elektrické napětí:  1/N/PE ~ 230 V
  • Příkon (W): 2000
  • Nastavitelná teplota: 7°C - max. 80°C
  • Inf. čas ohřevu z 15°C na 77°C: ~ 0,45 hod.
  • Hmotnost (kg): 9
  • Stupeň ochrany: IP 24

• , zakoupeno v A koupelny A topení

vše výborný

• , zakoupeno v Ekoinstop.cz

• objem 15 litrů stačí i na dvoudřez.
    • kompaktní rozměry
    • připojení 1/2"
    • Rovné dno bojleru (není potřeba šroubovat do zdi)
    • příkon topného tělesa pouze 1,5 KW
    • maximální možný ohřev 65°

• , zakoupeno v OK-shop

• , zakoupeno v TEshop

• Výborná kvalita

Mám již zkušenosti s větším ohřívačem Tatramat, proto jsem vybral opět tuto značku a nezklamal jsem se. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v ELESHOP

• Splňuje moje očekávání. Podobný výrobek jsem měla již v minulosti a byla jsem spokojená.
    • Jednoduchá montáž, rychlý ohřev vody pro kuchyňské použití.
    • Nenašla jsem žádné zápory na tomto výrobku

Jednak jsem už měla podobný (starší typ) , jednak mi vyhovovala cena.
    Je to bezporuchový, rychlý ohřívač - mám jen dobré zkušenosti.
    Jednoduchá regulace.
    Doporučuji pro kuchyňské využití.

• , zakoupeno v FEPOL

• vykon, snadné ovládání
    • do některých kuch. linek může být malinko větší (zabere prostor pro nadobí)

dobry poměr výkon/cena

• , zakoupeno v 24-elektro.cz

• Velký tlakový ohřívač vody což má velkou výhodu proti standartním 5L.
    • Nejsou tam těsnící gumyčky z přechodu na redukce.
    • Voda z tlakového ventylu

Pokud je ale člověk šikovný a dokáže si poradit tak jistě není problém. Mám to zapojené a přetlaková voda jde přímo do odpadu a jede to bez problému... jsem velmi spokojen.