Ariston VELIS 80

109 cm
Šířka
49 cm
S displejem

Zásobníkový elektrický ohřívač vody s elektronickým ovládáním Ariston VELIS VLS 80

Plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody VELIS s unikátním designem se dvěmi nádržemi s možností svislé nebo vodorovné instalace.

Elektronické ovládání s LCD displejem. Vysoce přesná NTC čidla.

Silná polyuretanová izolace.

Funkce ECO pro úsporný ohřev vody.

Funkce SHOWER READY pro velmi rychlý ohřev vody pro první sprchování.

Technické parametry:

• Výkon : 1,5 kW
  • Možnost instalace : svisle nebo vodorovně
  • Nádrž : 2 ks po 40 l
  • Anodová tyč : 2 ks
  • Topná tělesa : 2 ks (1 kw a 1,5 kW)
  • Bezpečnostní ventil : ANO, testovaný na 8 bar
  • Displej : ANO
  • Programování : NE
  • Funkce ECO : ANO
  • Funkce SHOWER READY : ANO
  • Doba ohřevu elektrickou energií : 176 minut (dT=45°C)
  • Provozní tlak : max. 8 bar
  • Teplota : max. 80°C
  • Připojení : G 1/2" (studená i teplá voda)
  • Elektrické napětí : 230V, 50 Hz

• vzhledově krásný výrobek,nezabere moc místa,perfektně nahřátá voda

jsme velice spokojeni

=

• , zakoupeno v GAS.cz

Nemám ještě namontovaný čekám na to. Podle recenzí jiných kupců jsem vyhodnotil ,že tento produkt bude odpovídat složitým nárokům na místo ,kterého se mi nedostává.

GAS.cz (prodejce)

děkujeme za Váš nákup. Pokud budete cokoliv potřebovat, ať už k tomuto výrobku, popř. cokoliv dalšího, neváhejte se na nás zase obrátit. Rádi Vám vyjdeme vstříc.
    Jsme nejen autorizovaný prodejce, ale i autorizovaný servis na bojlery ARISTON.
    GAS-TM, s.r.o.
    Vaše centrum varné a topné techniky

super

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jeho rozměry: plochý, lehce umístitelný v malých prostorech.
    • nic mne nenapadá

Zatím není instalován.provádí se stavební práce.

• vynikající

dobré

• , zakoupeno v GAS.cz

• Dobrý vzhled výrobku. Bezproblémová funkčnost. Snadná instalace. Vhodná náhrada plynové karmy.

Tento produkt lze doporučit hlavně těm zákazníkům, kteří řeší náhradu své dosluhující plynové karmy, neboť VELIS 80 je svými rozměry velmi podobný karmám. Zvláště pak, když nemusíte realizovat úplně nový odtah spalin z karmy do vložkovaného (nerezem) komína.

GAS.cz (prodejce)

děkuji Vám za Váš nákup u nás a budete-li cokoliv potřebovat, ať už k tomuto výrobku, nebo z našeho dalšího sortimentu, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.
    Souhlasím s Vámi, že jde o ideální náhradu za dosluhující karmy, které nová legislativa (především TPG 70401/Z1 - reakce na přibývající otravy spalinami !!!) v podstatě vyřazuje z prodeje spolu s kominíky, kteří účtují za nové komíny horentní sumy.
    A navíc náklady na provoz (energie) tohoto bojleru jsou jen nepatrně vyšší (cca 10% ročně), než u karmy.
    GAS-TM s.r.o.
    www.gas.cz

• Rozmery, dizajn
    • Kvalita prevedenia, dodávaný poistný ventil nespĺňa naše normy.

Ak ho chcete mať zavesený rovno, dobre si premerajte umiestnenie konzoly. U mňa bol rozdiel vo vzdialenosti skrutiek na zadnej strane bojlera 2cm!

GAS.cz (prodejce)

jsem rád, že se Vám výrobek líbí. Doporučuji k tomuto výrobku použít tovární závěsy, které jsou v naší nabídce v příslušenství .
    GAS-TM s.r.o.
    www.gas.cz

• pěkný plochý tvar
    • rychlá a snadná montáž
    • jednoduchá obsluha

Tento produkt se mi velice a dobře se používá.Jsem s ním velice spokojen a doporučil bych ho i ostatním.

GAS.cz (prodejce)

Díky za Váš nákup. Jsem rád, že jste náš spokojený zákazník. Kdyby jste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme.
    GAS.CZ
    Vaše centrum varné a topné techniky